Reklama

Notowania akcji spółki Ten Square Games z 12 kwietnia 2021 roku

W poniedziałek, 12 kwietnia Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 504,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.24 kurs akcji spadł do poziomu 504 zł, a następnie o 16.44 wzrósł do wartości 511 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 91, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 10 727 sztuk. Obroty wyniosły 5,29 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,35 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 2,00 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 64,31 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 56,27 proc.

Reklama

W poniedziałek Ten Square Games zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,43 proc. do poziomu 59 645 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,29 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 0,73 proc. do poziomu 25 281 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »