Reklama

Notowania akcji spółki Toya z 21 października 2021 roku

W czwartek, 21 października Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 8,45 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 8,28 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 51, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 70 841 sztuk. Obroty wyniosły 588 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 4,16 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 8,70 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 7,66 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 7,38 proc.

Reklama

W czwartek Toya zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,54 proc. do poziomu 73 819 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,89 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »