Notowania akcji spółki Toya z 25 września 2020 roku

W piątek, 25 września Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 7,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 7,56 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.46, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 22, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 840 sztuk. Obroty wyniosły 43,7 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,56 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 10,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 77,46 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 45,38 proc.

Reklama

W piątek Toya zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,59 proc. do poziomu 48 295 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,16 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »