Reklama

Notowania akcji spółki Voxel z 18 listopada 2020 roku

W środę, 18 listopada Voxel (VOX) rozpoczął notowania od poziomu 42,1 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 42,6 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.22 by na zamknięciu spaść do poziomu 42,5 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Voxel wyniosła 12, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 616 sztuk. Obroty wyniosły 141 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 2 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 1,16 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 2,07 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 30,77 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 31,58 proc.

W środę Voxel zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,87 proc. do poziomu 52 232 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,95 proc.

Voxel to Sieć Medycznych Centrów Diagnostycznych, które świadczą wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii oraz oferują kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »