Reklama

Notowania akcji spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA z 27 stycznia 2022 roku

W czwartek, 27 stycznia X-Trade Brokers Dom Maklerski SA (XTB) rozpoczęło notowania od poziomu 16,46 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 16,87 zł - spółka osiągnęła o godzinie 9.52 by na zamknięciu spaść do poziomu 16,55 zł.

Liczba transakcji dla spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA wyniosła 75, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 109 570 sztuk. Obroty wyniosły 1,82 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 4 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,36 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 3,57 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 17,04 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 0,36 proc.

W czwartek X-Trade Brokers Dom Maklerski SA zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,14 proc. do poziomu 68 131 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,55 proc.

Grupa jest międzynarodowym dostawcą produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, specjalizującym się w rynku OTC (ang. over-the-counter), w szczególności w instrumentach pochodnych CFD (ang. contract for difference), będących produktami inwestycyjnymi, z których zwrot uzależniony jest od zmian ceny i wartości instrumentów oraz aktywów bazowych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »