Reklama

Notowania akcji spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA z 29 września 2020 roku

We wtorek, 29 września X-Trade Brokers Dom Maklerski SA (XTB) rozpoczęło notowania od poziomu 16,3 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.48 kurs akcji wzrósł do poziomu 16,5 zł, a następnie, o 17.00, spadł do wartości 15,4 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski SA wyniosła 119, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 854 979 sztuk. Obroty wyniosły 13,7 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 12,00 proc., w ciągu miesiąca spadła o 12,50 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 390,45 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 289,87 proc.

We wtorek X-Trade Brokers Dom Maklerski SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,69 proc. do poziomu 49 499 punktów, a wartość spółki spadła aż o 5,52 proc.

Grupa jest międzynarodowym dostawcą produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, specjalizującym się w rynku OTC (ang. over-the-counter), w szczególności w instrumentach pochodnych CFD (ang. contract for difference), będących produktami inwestycyjnymi, z których zwrot uzależniony jest od zmian ceny i wartości instrumentów oraz aktywów bazowych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »