Reklama

Notowania akcji spółki Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" z 18 lutego 2021 roku

W czwartek, 18 lutego Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" (LBW) rozpoczęły notowania od poziomu 1,46 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.42 kurs akcji wzrósł do poziomu 1,465 zł, a następnie, o 10.08, spadł do wartości 1,44 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 1,45 zł.

Liczba transakcji dla spółki Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" wyniosła 35, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 237 348 sztuk. Obroty wyniosły 337 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca zwiększyła się o 3,57 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 79,01 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 81,25 proc.

W czwartek Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" zachowywały się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,55 proc. do poziomu 58 684 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,68 proc. Spółki z branży odzieżowej do których należą także Zakłady Konfekcji Technicznej "LUBAWA" ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-ODZIEZ spadła o 0,34 proc. do poziomu 5 370 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora odzieżowego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Grupa "Lubawa" wytwarza, przetwarza i sprzedaje tkaniny i dzianiny wykorzystywane w branżach: reklamowej, motoryzacyjnej, medycznej czy mundurową i militarną. Oferuje m.in.: parasole i produkty reklamowe, przedsionki do przyczep kempingowych, tkaniny techniczne i dekoracyjne, namioty oraz specjalistyczne produkty i wyposażenie dla służb mundurowych (kamizelki kuloodporne) i BHP. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »