Reklama

AFHOL (AFH): AFORTI HOLDING SA korekta RB 61/2013 - raport 62

Zarząd AFORTI HOLDING S.A. ("Spółka", "Emitent") niniejszym przekazuje korektę Raportu 61/2013, który nie zawierał wykazu akcjonariuszy posiadających, co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 28 czerwca 2013 roku o godz. 14.00.


Zarząd AFORTI HOLDING S.A. ("Spółka", "Emitent") niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających, co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 28 czerwca 2013 roku o godz. 14.00:

Reklama

1.Ketys Investments Sp. z o.o. - 142 791 akcji reprezentujących 142 791 głosów na Walnym Zgromadzeniu stanowiących 4,74% w ogólnej liczbie głosów oraz 100% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu w dniu 28 czerwca 2013 roku o godz. 14.00.

Podstawa prawna:

Art. 70 ust. 3 Ustawy Oferta publiczna i warunki wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółki publiczne (Dz. U. 05.184.1539).Osoby reprezentujące spółkę:
Klaudiusz Sytek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »