Reklama

BALTICON (BLT): Aneks do umowy dotyczącej resplitu. - raport 26

Emitent przekazuje do publicznej wiadomości, iż w dniu wczorajszym zawarł aneks do umowy z dnia 16 czerwca 2014 roku zawartej z Akcjonariuszem i jednocześnie członkiem zarządu Emitenta, której przedmiotem było ustalenie zasad według, których akcjonariusz udostępni swoje akcje celem uzupełnienia resztówek powstałych w związku z transakcja resplitu, o której Emitent informował w raporcie z dnia 18.06.2014 roku nr raportu EBI 20/2014.

Zgodnie z zawartym aneksem Akcjonariusz udostępni swoje akcje nieodpłatnie, bez jakiegokolwiek wynagrodzenia na jego rzecz. Akcjonariusz na podstawie aneksu zobowiązał się nie dochodzić jakichkolwiek roszczeń związanych z ww. uzupełnieniem resztówek zarówno od Emitenta jak innych akcjonariuszy.

Reklama

Pozostałe postanowienia przedmiotowej umowy pozostały bez zmian.Podstawą prawna: paragraf 3 ust.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO" Informacje bieżące i okresowe".Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Szmid - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »