Reklama

LSTECHHOM (LSH): Brak wykupu obligacji serii G i wypłaty odsetek od obligacji serii G - raport 2/2020

Zarząd Module Technologies Spółka Akcyjna w restrukturyzacji z siedzibą w Bielsku – Białej („Spółka”) powiadamia, iż Spółka nie dokonała wykupu obligacji imiennych serii G oraz nie dokonała wypłaty należnych Obligatariuszom odsetek od obligacji serii G, których termin wykupu i płatności odsetek przypadał na 19 stycznia 2020 roku (w związku jednakże z faktem, że termin wykupu oraz płatności odsetek wynikający z warunków emisji przypadał na dzień wolny od pracy, faktycznym terminem płatności jest dzień dzisiejszy).


Reklama

Podstawa prawna: par. 4 ust. 2 pkt 11) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Mirosław Pasieka - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »