Reklama

ADATEX (ADX): dokoptowanie członka rady nadzorczej - raport 4

Zarząd PIK S.A. informuje, że w dniu 19 luty 2017 r. Rada Nadzorcza, podjęta uchwałę w sprawie dokoptowania Pani Katarzyny Żurowskiej do Rady Nadzorczej PIK S.A. na wspólną 5 letnią kadencję.


Pani Katarzyna Żurowska złożyła oświadczenie, że nie wykonuje działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności PIK S.A., nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej lub jako członek organu innej konkurencyjnej osoby prawnej. Pani Katarzyna Żurowska nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.

Reklama


Zarząd spółki przekazuje w załączeniu formularz osobowy Pani Katarzyny Żurowskiej

Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Żurowski - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »