Reklama

BLIRT (BLR): Dywidenda za 2020 rok - raport 10/2021

Zarząd Blirt S.A. (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu Walne Zgromadzenie Emitenta podjęło uchwałę nr 16 w sprawie podziału zysku Spółki za rok obrotowy 2020, ustalenia dnia dywidendy i terminu jej wypłaty. Zgodnie z podjętą uchwałą na wypłatę dywidendy została przeznaczona kwota 17 196 501,00 zł, tj. 1 zł/akcję. Dywidendą objętych jest 17 196 501 akcji Emitenta. Dzień dywidendy został ustalony na 1 lipca 2021r, a dzień wypłaty dywidendy na 9 lipca 2021r.


Podstawa prawna: § 4 ust. 6 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Marian Popinigis - Prezes Zarządu
Tomasz Wrzesiński - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »