Reklama

ASTRO (ASR): Emisja obligacji serii E - raport 10

Zarząd spółki Astro S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka") informuje, iż podjął uchwałę o emisji nie więcej niż 1.500 (jeden tysiąc pięćset) obligacji zwykłych imiennych serii E o wartości nominalnej 1.000 zł (jeden tysiąc złotych) każda. Obligacje będą miały postać dokumentu.


Zgodnie z warunkami emisji obligacji zostaną one zaoferowane do objęcia wybranym inwestorom w liczbie nie większej niż 149. Ustalono, że emisja dojdzie do skutku, jeśli złożone zostaną zapisy na co najmniej 50 obligacji. Zbywalność obligacji serii E nie będzie w żaden sposób ograniczona.

Reklama


Dniem wykupu będzie 15 lipca 2021 roku.


Obligacje będą oprocentowane, a odsetki będą wypłacane na koniec każdego miesiąca. Zostanie ustanowione zabezpieczenie w postaci hipoteki na prawie użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej oraz na prawie własności budynku studia, których właścicielem jest Spółka.


Celem przeprowadzenia emisji jest pozyskanie kapitału obrotowego na sfinansowanie nowych produkcji telewizyjnych.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 8 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Ryszard Krajewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »