Reklama

(NETTLE S.A.): Emisja obligacji zabezpieczonych serii I - raport 27

Zarząd Nettle S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 13 listopada 2013 r. podjął Uchwałę nr 1 w sprawie emisji do 3.000 sztuk 18 miesięcznych obligacji na okaziciela serii I o łącznej cenie nominalnej i emisyjnej 3.000.000 PLN ("Obligacje").


Obligacje zostaną wyemitowane jako nie zabezpieczone jednak do dnia 31 stycznia 2014 r. Emitent zobowiązuje się do ustanowienia zabezpieczenia w formie zastawu rejestrowego na zbiorze wierzytelności istniejących i przyszłych Emitenta lub innego podmiotu do wysokości nie mniejszej niż 130% wartości nominalnej Obligacji.

Reklama


Pozyskane w ramach emisji środki zostaną przeznaczone na realizację strategicznych projektów Emitenta oraz sfinansowanie jego bieżącej działalności.


Obligacje nie będą przedmiotem ubiegania się o wprowadzenie od Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku Catalyst.


Podstawa prawna: § 5 pkt 11) Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst".Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Szweczyk - Prezes Zarządu
Rafał Blum - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »