Reklama

MPLVERBUM (VER): Errata Dokumentu Informacyjnego MPL Verbum S.A. - raport 12

Zarząd MPL Verbum S.A. informuje, iż w Dokumencie Informacyjnym MPL Verbum S.A. omyłkowo zamieszczona została nieprawidłowa wersja tekstu jednolitego statutu MPL Verbum S.A.


W opinii Zarządu MPL Verbum S.A. omyłki te nie wpływają na sposób działania MPL Verbum S.A. Co więcej żadna z powyższych omyłek nie stanowi informacji o charakterze cenotwórczym.


Różnice w treści jednolitego Statutu Spółki opisano szczegółowo w załączniku do niniejszego raportu.Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

ReklamaZałączniki:
korekta tekstu jednolitego statutu MPL VERBUM SA zamieszczonego w DI.pdf rozmiar: rozmiar: 782.4 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Marcin Katański - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »