Reklama

TAMEX (TOS): Harmonogram publikacji raportów okresowych w 2021 roku - raport 1/2021

Zarząd spółki TAMEX Obiekty Sportowe S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Emitent”) niniejszym podaje do publicznej wiadomości harmonogram publikacji raportów okresowych w 2021 roku.

Jednostkowy i skonsolidowany raport roczny za 2020 rok zostaną opublikowane w dniu 22 marca 2021 roku.

W związku z powyższym, stosownie do zapisów §6 ust. 10a Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Spółka nie będzie publikowała raportu kwartalnego i skonsolidowanego raportu kwartalnego za IV kwartał 2020 roku.

Reklama

Pozostałe raporty kwartalne zostaną opublikowane w następujących terminach:

Skonsolidowany raport kwartalny za I kwartał 2021 roku – 17 maja 2021 roku,

Skonsolidowany raport kwartalny za II kwartał 2021 roku – 16 sierpnia 2021 roku,

Skonsolidowany raport kwartalny za III kwartał 2021 roku – 15 listopada 2021 roku.

Jednocześnie Spółka oświadcza, że na podstawie §5 ust. 2a Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”, nie jest zobowiązana do przekazywania odrębnie jednostkowego i skonsolidowanego raportu za dany kwartał oraz, że w skonsolidowanych raportach kwartalnych będzie zamieszczać, zgodnie z treścią ww. Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, jednostkowe informacje dotyczące Emitenta.

Ewentualne zmiany dat publikacji raportów okresowych będą przekazywane w formie raportu bieżącego.Podstawa prawna: § 6 ust. 14.1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Edyta Sobecka - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »