Reklama

MINOX (MNX): Incydentalne naruszenie obowiązków informacyjnych - raport 58

Zarząd Emitenta informuje o incydentalnym naruszeniu przez Spółkę obowiązku informacyjnego polegającym na nieprzekazaniu do publicznej wiadomości raportu o nieposiadaniu przez Spółkę praw do znaku towarowego „Minox” oraz na nieprzekazaniu do publicznej wiadomości informacji o tym, że nabywając Skibbud Sp. z o.o. Emitent jednocześnie nabył prawa do znaku towarowego „Minox”.


Zarząd Spółki nie poinformował o nieposiadaniu znaku towarowego „Minox” z uwagi na fakt, iż przez cały okres swojej działalności Emitent posługiwał się firmą „Minox S.A.” oraz korzystał z domen www.minox.pl i www.minox.com.pl.

Reklama


Dyspozycja przepisu §3 ust 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO w zakresie przekazania do publicznej wiadomości raportu informującego, że Emitent posiada znak towarowy „Minox” została wypełniona dopiero w momencie zmiany strategii w zakresie korzyści płynących z amortyzowania znaku towarowego i rozpoczęcia negocjacji w sprawie jego sprzedaży, tj. w dniu 23 listopada 2013 roku

(raport EBI nr 40/2013).


Zarząd Emitenta dołoży wszelkich starań, aby taka sytuacja nie nastąpiła w przyszłości.

Podstawa prawna: §3 ust 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO.Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Olszewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »