Reklama

BIOMASS (BEP): Incydentalne naruszenie obowiązków informacyjnych - raport 16

Zarząd Biomass Energy Project S.A. wyraża żal z powodu incydentalnego naruszenia obowiązków informacyjnych. W związku z pozostającymi do rozwiązania kwestiami formalnymi raport roczny za 2014 rok zostanie opublikowany w ponownie zmienionym terminie 16.06.2015. Jednocześnie Emitent podtrzymuje informację, że wyniki finansowe zawarte w raporcie rocznym za 2014 roku nie będą istotnie odbiegały od tych podanych w raporcie kwartalnym za Q4.2014 dotyczących skumulowanych wartości 2014 roku. Zgodnie z posiadanymi danymi finansowymi Zarząd zaświadcza, że wyniki te będą nieistotnie korzystniejsze od tych zawartych w Q4.2014. Emitent wyraża przekonanie, że zdarzenie dotyczące zmiany terminu publikacji z 27.05.2015 na 16.06.2015 miało charakter jednorazowy. Równocześnie Zarząd ponownie przeprasza akcjonariuszy za powstałe naruszenie obowiązków informacyjnych. Termin publikacji raportu nie ulegnie już dalszym zmianom.

Reklama


Podstawa prawna: § 6 ust. 14.2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"


Osoby reprezentujące spółkę:

Jerzy Drożniewski - Prezes ZarząduOsoby reprezentujące spółkę:
Jerzy Drożniewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »