Reklama

EXCELLENC (EXC): Incydentalne naruszenie obowiązków informacyjnych - raport 8/2020

Zarząd Spółki Excellence S.A. („Spółka”) informuje, że raport bieżący nr 7/2020 z dnia 18 czerwca 2020 r. wprowadzający zmiany do porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia („ZWZ”) na żądanie akcjonariusza Spółki zwołanego na dzień 30 czerwca 2020 roku został przekazany do publicznej wiadomości z naruszeniem § 6 ust. 6 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO. Raport powinien zostać przekazany co najmniej na 18 dni przez terminem walnego zgromadzenia, jednakże został przekazany na 12 dni przed ZWZ. Uzupełnienie projektu uchwał o uchwałę rozszerzenia zakresu działalności spółki wynika z sytuacji związanej z produkcją środków dezynfekcyjnych, wykorzystywanych przy zwalczaniu pandemii COVID-19.

Reklama


Podstawa prawna: pkt 16a Załącznika do Uchwały nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych S.A. „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na NewConnect”.Osoby reprezentujące spółkę:
Dariusz Borowski - wiceprezes zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »