Reklama

EMPORIUM (EMR): Incydentalne naruszenie zasady 16a Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect - raport 16

Zarząd EMPORIUM S.A. informuje o incydentalnym naruszeniu przez Spółkę zasady nr 16a Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect w zakresie nieprzekazania raportu rocznego w terminie opublikowanym raportem nr 2/2012, tj. 4 czerwca 2012 roku.

Powodem opóźnienia publikacji jednostkowego i skonsolidowanego raportu rocznego były problemy techniczne związane z niemożliwością zalogowania się przez Emitenta do systemu EBI. Zaraz jak tylko osobie odpowiedzialnej w Spółce za publikację raportów bieżących i okresowych udało się zalogować to powyższego systemu, zarówno jednostkowy jak i skonsolidowany raport roczny został opublikowany we właściwym trybie.

Reklama

Zarząd Spółki dołoży wszelkich starań, aby taka sytuacja nie nastąpiła w przyszłości. W celu uniknięcia tego typu zdarzeń na przyszłość, Emitent będzie podejmował działania mające na celu przygotowywanie raportów okresowych ze stosownym wyprzedzeniem.

Podstawa prawna: § 4 ust. 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Neale Jackson - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »