Reklama

ALUMAST (ALU): Informacja dot. posiedzenia Sądu w sprawie z powództwa Alumast przeciw DZ Bank Polska - raport 18

W nawiązaniu do raportu nr 17/2012 z dnia 26 kwietnia 2012 roku Zarząd Alumast SA informuje, iż 17 maja 2012 roku odbędzie się rozprawa w sprawie dot. transakcji terminowych na zabezpieczenie cen aluminium i kursu euro z powództwa Alumast SA przeciwko DZ Bank Polska SA. Na rozprawie przesłuchiwani będą Członkowie Zarządu w charakterze strony. Przesłuchanie stron jest ostatnim w kolejności z środków dowodowych zgodnie z k.p.c.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Reklama

Osoby reprezentujące spółkę:
Zbigniew Szkopek - Prezes Zarządu
Beata Hut - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »