Reklama

ALUMAST (ALU): Informacja dot. wniosku o udzielenie pomocy na restrukturyzację - raport 7

W nawiązaniu do raportu nr 6/2014 z 18 lutego 2014 roku Zarząd Alumast S.A. informuje, iż 27 lutego 2014 roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przesłał do Komisji Europejskiej dodatkowe wyjaśnienia, o które prosiła Komisja opracowane w oparciu o materiał przygotowany przez Spółkę.

Odpowiedź do Komisji Europejskiej była konsultowana również z pracownikami Ministerstwa Skarbu Państwa. Departament Restrukturyzacji i Pomocy Publicznej Ministerstwa Skarbu Państwa nie miał uwag do otrzymanych od spółki wyjaśnień.

Reklama

Od daty przesłania tych dokumentów przez UOKiK do Komisji Europejskiej tj. od dnia 27.02.2014, rozpoczyna się na nowo okres 2 miesięcy, jaki przysługuje Komisji Europejskiej na określenie swojego stanowiska w sprawie udzielenia pomocy na restrukturyzację Alumast S.A.

Podstawa prawna: § 3 ust.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Zbigniew Szkopek - Prezes Zarządu
Beata Hut - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »