Reklama

(BSOSTROW): Informacja dotycząca przedterminowego wykupu obligacji BOM0221 - raport 7

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że w dniu 29.06.2018r. nastąpił przedterminowy częściowy obligatoryjny wykup obligacji BOM0221 wobec 5.000 szt. (po 1.000,00 zł każda) o łącznej wartości nominalnej 5.000.000,00 zł. W dniu wykupu nastąpiła również wypłata odsetek w wysokości 21,21 zł za 1 sztukę, w łącznej kwocie 106.050,00 zł.

Po wykupie obligacji pozostało 5.000,00 sztuk obligacji o łącznej wartości nominalnej 5.000.000,00 zł z terminem wykupu 11.02.2021r. z oprocentowaniem zgodnie z Warunkami emisji obligacji na okaziciela serii BOM0221 emitowanych przez Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 5 Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych S.A.
Osoby reprezentujące spółkę:
Bartosz Kublik - Prezes Zarządu
Barbara Przygoda - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »