Reklama

FAMUR (FMF): Informacja dotycząca stanu rozmów na temat restrukturyzacji zadłużenia Grupy Kopex - raport 3

W nawiązaniu do raportów bieżących nr 16/2016, 33/2016 Zarząd Emitenta informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 01.08.2016 powziął informację od głównego akcjonariusza (TDJ S.A, TDJ) o aktualnym stanie negocjacji na temat restrukturyzacji zadłużenia Grupy Kopex.


Zgodnie z przekazanymi informacjami, w dniu 29 lipca 2016 r. TDJ przedstawił wierzycielom finansowym Grupy Kopex projekt porozumienia restrukturyzacyjnego, które uwzględniało stanowiska większości banków. W toku negocjacji, jeden z banków odrzucił możliwość zawarcia porozumienia na przedstawionych warunkach. Obecnie TDJ oczekuje na wyniki rozmów i uzgodnień pomiędzy wierzycielami finansowymi Grupy Kopex.

Reklama


Przyjęcie planu restrukturyzacji zadłużenia Grupy Kopex jest jednym z warunków koniecznych finalizacji umowy inwestycyjnej zawartej pomiędzy TDJ a P. Krzysztofem Jędrzejewskim.Osoby reprezentujące spółkę:
Mirosław Bendzera - Prezes Zarządu
Beata Zawiszowska - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »