Reklama

(STATIMA): Informacja dotycząca wypłaty odsetek od obligacji serii E - raport 5

Zarząd Statima S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 13 czerwca 2019 r. nie dojdzie do wypłaty odsetek za VI okres odsetkowy od obligacji serii E. Powodem braku wypłaty odsetek jest fakt, iż w dniu 15 maja 2019 r. Spółka złożyła do Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego, którego celem jest zabezpieczenie interesu wszystkich wierzycieli Spółki o czym Spółka informowała w raporcie bieżącym ESPI nr 11/2019.


Podstawa prawna: § 5 Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na rynku Catalyst”

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Michał Konieczny - Prezes Zarządu
Krzysztof Laba - V-ce Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »