Reklama

MAXIMUS (MAX): Informacja dotycząca zbycia udziałów. - raport 2

Zarząd MAXIMUS S.A. informuje, że na rzecz Spółki zależnej Sferazakupow.pl Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej zostało zbyte pozostałe 50% udziałów w prawie do domeny internetowej o nazwie Sferazakupow.pl wraz ze znakiem towarowym Sferazakupow.pl, na które zostało udzielone prawo ochronne w Urzędzie Patentowym RP pod numerem 267776 z dniem 19.03.2012 oraz wszelkimi prawami z tego wynikającymi.


Zbycie przedmiotowej domeny oraz znaku towarowego nie stanowi zbycie aktywów o istotnej wartości, gdyż wartość tej transakcji nie przekracza 20% wartości kapitału własnego Emitenta.

Reklama


Podstawa prawna : §3 ust.1 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku New Connect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Grzegorz Lorek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »