Reklama

FALCON (FLG): Informacja istotna - raport 31

Zarząd Emitenta E-ENERGO S.A. informuje, że w dniu wczorajszym spółka Partex S.A. złożyła do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. wniosek o wprowadzenie do obrotu na rynku NewConnect następujących instrumentów finansowych Partex S.A.:

1) 8.736.240 akcji zwykłych na okaziciela serii A o wartości nominalnej 10 gr każda,

2) 2.488.073 akcji zwykłych na okaziciela serii B o wartości nominalnej 10 gr każda,

3) 2.488.073 praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B.


Emitent jednocześnie informuje, że Partex S.A. jest spółką portfelową HotBet.pl Sp. z o.o., zależnej w 100% od E-ENERGO S.A. Przedmiotem działalności HotBet.pl sp. z o.o. po zmianie w Umowie Spółki, jest działalność inwestycyjna w zakresie inwestycji private equity / venture capital. HotBet.pl Sp. z o.o. posiada 530 343 akcji serii A Partex S.A.

Reklama


Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect", stanowiącego Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 733/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 18 grudnia 2009 roku.

Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Konopka - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »