Reklama

(BSOSTROW): Informacja na temat przedterminowego wykupu obligacji - raport 10

Zarząd Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że w dniu 27.12.2018r. działając na podstawie pkt.16.4 Warunków emisji obligacji na okaziciela serii BOM0221 emitowanych przez Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej podjął uchwałę w sprawie przedterminowego wykupu obligacji na okaziciela serii BOM0221 i dokonaniu w dniu 31.01.2019r. wykupu wobec 5000 sztuk ww obligacji. Zgodnie z ww warunkami emisji, w dniu przedterminowego wykupu Bank dokona wykupu płacąc Obligatariuszom za każdą Obligację kwotę obliczoną jako suma:

Reklama

- należności głównej,

- odsetek naliczonych zgodnie z pkt 19.2 Warunków emisji za okres od pierwszego dnia Okresu odsetkowego, w trakcie którego zostanie przeprowadzony przedterminowy wykup (z wyłączeniem tego dnia) do dnia przedterminowego wykupu (łącznie z tym dniem).

Osoby reprezentujące spółkę:
Bartosz Kublik - Prezes Zarządu
Barbara Przygoda - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »