Reklama

(ORK): Informacja o emisji obligacji serii C3 - raport 20

Zarząd Malborskich Zakładów Chemicznych Organika S.A. informuje, iż w dniu 28.08.2012r. podjął uchwałę w przedmiocie emisji obligacji zwykłych na okaziciela serii C3 o łącznej wartości nominalnej oraz równej im cenie emisyjnej do wysokości 4.900.000 zł (czterech milionów dziewięciuset tysięcy złotych) w ramach Programu Emisji Obligacji Zabezpieczonych serii od C1 do C3, kierowanych w ramach oferty prywatnej do oznaczonych adresatów w liczbie nie większej niż 99 osób o łącznej wartości nominalnej i równej im cenie emisyjnej nie większej niż 50 mln zł.

Reklama

Wartość emisji obligacji serii C3 wynosi do 4.900.000 mln zł, przy czym obligacje te nie będą wprowadzane do Alternatywnego Systemu Obrotu.


Podstawa prawna: Załącznik nr 4 do regulaminu Alternatywnego Systemu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst" (§ 5 pkt. 11).Osoby reprezentujące spółkę:
Dariusz Kwieciński - Prezes Zarządu
Katarzyna Skalna-Kądziela - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »