Reklama

GEOTREKK (GTK): Informacja o nieodbyciu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia - raport 21

Zarząd spółki pod firmą Geotrekk S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”), w związku ze zwołaniem na dzień 27 kwietnia 2018 roku Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, podaje do publicznej wiadomości, że po otwarciu wyżej wskazanego Walnego Zgromadzenia, na wniosek przybyłych akcjonariuszy odstąpiono od jego przeprowadzenia i realizacji porządku obrad z uwagi na zaistniałe wątpliwości co do listy osób uprawnionych do uczestnictwa w Zgromadzeniu.


W związku ze zgłoszonymi wątpliwościami Zarząd Spółki niezwłocznie dokona weryfikacji listy osób uprawnionych oraz rozważy ponowne zwołanie Walnego Zgromadzenia z porządkiem obrad uprzednio ogłoszonym raportem bieżącym nr 6/2018 z dnia 14 lutego 2018 roku, bądź uzupełnienie porządku obrad Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 11 czerwca 2018 roku, o sprawy objęte porządkiem obrad Zgromadzenia zwołanego na dzień 27 kwietnia 2018 roku.

Reklama


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 6a Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Szewczyk - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »