Reklama

DEPEND (DEP): Informacja o realizacji uchwały Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w sprawie zawieszenia i wykluczenia z obrotu na rynku NewConnect akcji spółki

Zarząd Depend SA z przyczyn losowych nie dostarczył dokumentów do Autoryzowanego Doradcy celem sporządzenia analizy sytuacji finansowej, gospodarczej i perspektyw dalszego prowadzenia działalności przez Emitenta . Po ustaniu przyczyn losowych Zarząd Depend SA zwrócił się z prośbą do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie o przedłużenie terminu do dnia 15 października .2015 . Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych nie wyraził zgody na przedłużenie terminu . W związku z powyższym Zarząd Depend SA nie jest w stanie zrealizować Uchwały 891/2015 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Reklama

Podstawa prawna:

§ 4 ust. 5 lit. a) § 6 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Henryk Kluba - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »