Reklama

EPIGON (EPI): Informacja o rezygnacji z publikacji raportów miesięcznych - raport 16

Zarząd Spółki "Epigon" S.A. informuje, iż odstępuje od praktyki rekomendowanej w pkt. 16 zbioru Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect, tj. od publikowania raportów miesięcznych - począwszy od raportu za marzec 2012 roku.

Emitent na bieżąco publikuje oraz będzie publikował w formie raportów bieżących informacje dotyczące działalności operacyjnej Emitenta, które mogą mieć wpływ na wyniki finansowe Emitenta oraz na wartość notowanych instrumentów finansowych, co zdaniem Emitenta ogranicza ryzyko związane z niestosowaniem tej zasady ładu korporacyjnego w przyszłości.

Reklama

Podstawa prawna: §4 pkt 3 i § 6 pkt. 8a Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

Osoby reprezentujące spółkę:
Sławomir Stochniałek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »