Reklama

GWARANT (GWR): Informacja o wypłacie dywidendy - raport 12


Zarząd "GWARANT" Agencja Ochrony S.A. informuje, że w dniu 24 czerwca 2013 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy "GWARANT" Agencja Ochrony S.A. podjęło uchwałę ws. wypłaty dywidendy za 2012 rok w wysokości 1.500.000,00 zł, tj. 0,30 zł/akcję. Dzień dywidendy Zwyczajne Walne Zgromadzenie ustaliło na 9 września 2013 roku, natomiast termin wypłaty dywidendy określony został na 26 września 2013 roku. Wszystkie akcje Emitenta objęte są prawem do dywidendy.


Podstawa prawna: §4 ust. 6 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Edward Kuczer - Prezes Zarządu
Grzegorz Wojtasik - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »