Reklama

COLUMBUS (CLC): Informacja o zapowiedzeniu wniesienia powództwa przeciwko Emitentowi - raport 26

Zarząd Spółki STI GROUP S.A. ("Spółka, "Emitent") informuje, iż 12 czerwca 2013 roku otrzymał od byłego współpracownika Spółki Pana Tomasza Szymczyka pismo w którym Pan Tomasz Szymczyk wzywa Emitenta do zapłaty kwoty 1.500 zł wraz z ustawowymi odsetkami. Pan Tomasz Szymczyk w wezwaniu zapowiada wniesienie powództwa przeciwko Spółce, domagając się zapłaty zaległego wynagrodzenia za publikację materiałów na portalu należącym do Emitenta (wCzestochowie.pl).


Jest to zdarzenie, które może mieć istotny wpływ na sytuację gospodarczą, majątkową i finansową Spółki w wypadku uzyskania przez Pana Tomasza Szymczyka wyroku, lub innego tytułu wykonawczego zabezpieczającego dochodzonych przez niego należności.

Reklama


Zarząd Spółki nie spełnił żądania Pana Tomasza Szymczyka w wyznaczonym ostatecznym terminie do zapłaty. W opinii Zarządu Emitenta roszczenie Pana Tomasza Szymczyka jest bezzasadne. Należy jednak liczyć się z możliwością przegrania przez Spółkę tego postępowania, a to z racji iż obecny Zarząd Emitenta może nie mieć pełnej wiedzy w zakresie zawartych umów z Panem Tomaszem Szymczykiem, które zawierane były przez poprzednich członków Zarządu Spółki w innej formie niż pisemna.


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu

Obrotu - "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie

Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Brewczyński - Prezes Zarządu Spółki

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »