Reklama

KANCELWEC (KPI): Informacja o zawarciu istotnej umowy przez spółkę zależną Emitenta - raport 17

Zarząd spółki Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. z siedzibą w Łodzi (dalej: "Spółka", "Emitent") informuje o zawarciu przez spółkę zależną E-Wierzyciel.pl sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (dalej: „E-Wierzyciel”), operatora portalu www.gielda-dlugow.net, umowy o stałej współpracy ze wiodącą firmą windykacyjną EULEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k z siedzibą w Krakowie (dalej: „EULEO”) specjalizującą się w dochodzeniu na zlecenie wierzytelności sektora b2b.

Przedmiotowa umowa jest elementem realizowanej strategii zmierzającej do udostępniania poprzez portal www.gielda-dlugow.net jak największej liczby ofert sprzedaży wierzytelności, a co za tym idzie, nawiązywania współpracy nie tylko z przedsiębiorcami, ale również z profesjonalnymi podmiotami specjalizującymi się w dochodzeniu wierzytelności. Zarząd Emitenta ocenia, że w wyniku współpracy z EULEO nastąpi znaczący wzrost liczby wierzytelności publikowanych na portalu www.gielda-dlugow.net administrowanym przez spółkę E-Wierzyciel, a współpraca z tak znanym w branży windykacyjnej podmiotem jak EULEO pozwoli na zdobywanie coraz większej liczby klientów przez spółkę E-wierzyciel, co zaś będzie miało pozytywny wpływ na zwiększenie przychodów Grupy WEC.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Remigiusz Brzeziński - Prezes Zarząd

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »