Reklama

PFH (PFH): Informacja o zdarzeniach wpływających na sytuację finansową emitenta. - raport 4

Zarząd Polskiego Funduszu Hipotecznego S.A. informuje, że w dniu 20.04.2015 r. Sąd Apelacyjny w Gdańsku oddalił apelację PFH od wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku z dnia 04.10.2013 r. uchylającego wyrok zaoczny Sądu Okręgowego we Wrocławiu z 13.09.2011 r. i oddalającego powództwo PFH przeciwko Meritum Bank ICB S.A.

Skutkiem powyższego wyroku jest powstanie po stronie PFH zobowiązania do zwrotu kwoty w wysokości 4.641.158,19 zł otrzymanej z egzekucji prowadzonej wobec Meritum Bank ICB

S.A. w marcu 2011 r.

Reklama


Podatna prawna § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Adam Nocoń - Prezes Zarządu
Michał Lityński - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »