Reklama

(BPS): informacja o zmianie terminu publikacji jednostkowego sprawozdania finansowego za 2015 rok - raport 11

Zarząd Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. informuje, że zmianie uległ termin publikacji raportu okresowego zawierającego jednostkowe sprawozdanie finansowe Banku BPS S.A. za rok obrotowy zakończony dnia 31 grudnia 2015 roku, określony w raporcie bieżącym nr 10/2016. Jednostkowe sprawozdanie finansowe Banku za 2015 rok zostanie opublikowane 25 maja 2016 roku.


Podstawa prawna:

§ 4 Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych S.A. oraz § 4 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu organizowanego przez BondSpot S.A.

Reklama

Osoby reprezentujące spółkę:
Zdzisław Kupczyk - Prezes Zarządu
Artur Adamczyk - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »