Reklama

SAKANA (SKN): Informacja o zmianie w zakresie stosowania zasad ładu korporacyjnego - raport 11

Zarząd Spółki SAKANA S.A. niniejszym informuje, że począwszy od dnia 21 października 2010 roku Spółka rozpoczęła stosowanie poniższej zasady ładu korporacyjnego odnoszącej się do informacji zamieszczanych na stronie internetowej Spółki (www.sakanasa.pl), o której mowa w dokumencie "Dobre Praktyki Spółek Notowanych na NewConnect".


Zasada nr 3.10 - "Spółka prowadzi korporacyjną stronę internetową i zamieszcza na niej :

dane oraz kontakt do osoby, która jest odpowiedzialna w spółce za relacje inwestorskie oraz kontakty z mediami"- zasada spełniona poprzez wskazanie Członków Zarządu jako osoby odpowiedzialne za relacje inwestorskie oraz kontakt z mediami.

ReklamaPodstawa prawna: § 4 ust.4 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu


Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Romanik - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »