Reklama

AQUABB (AQU): Informacja w sprawie dywidendy za rok 2012. - raport 7

Zarząd "AQUA" S.A. w Bielsku-Białej informuje, iż w dniu 25.03.2013r. podjął uchwałę w sprawie proponowanej wysokości dywidendy za rok 2012 w kwocie 2.077.919,36 złotych - co daje kwotę 0,16 (brutto) na jedną akcję.


Według propozycji Zarządu w wypłaconej dywidendzie będą uczestniczyły wszystkie akcje "AQUA" S.A. w łącznej ilości 12.986.996.


Powyższa propozycja zostanie przedstawiona Radzie Nadzorczej celem uzyskania stanowiska.


Podstawa prawna: par. 4 ust. 2 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Piotr Dudek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »