ERNE (ERN): Informacja ws. wprowadzenia Arrinera Automotive na NewConnect - raport 50

W związku z zamieszczonym w dzisiejszym wydaniu Gazety Parkiet artykułem pt. "Arrinera Automotive na czarnej liście GPW?" dotyczącym Arrinera Automotive S.A., to jest spółki zależnej VENO S.A., w uzgodnieniu z Zarządem Arrinera Automotive Zarząd VENO informuje, że Arrinera Automotive S.A. prowadzi konsekwentne działania zmierzające do wprowadzenia akcji tejże spółki do obrotu na rynku NewConnect.


Zarząd VENO informuje, że do dnia dzisiejszego Arrinera Automotive nie złożyła jeszcze wniosku o wprowadzenie akcji spółki do obrotu na rynku NewConnect (Dokument Informacyjny był jedynie konsultowany z Działem Emitentów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.). Tym samym Giełda, jako organizator rynku NewConnect, nie mogła podjąć jakiejkolwiek uchwały ws. wprowadzenia akcji Arrinera Automotive do obrotu na rynku NewConnect.

Reklama


Zarząd VENO informuje, że Arrinera Automotive kończy obecnie prace związane z przygotowaniem wniosku o wprowadzenia akcji do obrotu na rynku NewConnect (w tym przygotowanie Dokumentu Informacyjnego). Wniosek o wprowadzenie akcji do obrotu powinien zostać złożony do Zarządu GPW w ciągu najbliższych 5 dni.


Odnosząc się do informacji zawartych w przywołanym na wstępie artykule w uzgodnieniu z Zarządem Arrinera Automotive, Zarząd VENO informuje, że do dnia dzisiejszego żaden organ Arrinera Automotive nie podjął jakiejkolwiek decyzji w sprawie rezygnacji z wprowadzenia akcji Arrinera Automotive do obrotu na rynku NewConnect.

Jednocześnie Zarząd VENO oświadcza, iż nie podjął jakiejkolwiek decyzji w sprawie przejęcia spółki notowanej już na rynku NewConnect celem jak najszybszego upublicznienia Arrinera Automotive (tzw. odwrotne przejęcie).


Podstawa prawna:§3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Arkadiusz Kuich - Prezes Zarządu

GPW
Dowiedz się więcej na temat: VENO | P.T. | Arrinera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »