ERNE (ERN): Informacja ze spółki Huckleberry Games – start kampanii na Kickstarterze - raport 16

Zarząd ERNE VENTURES informuje, że otrzymał informację od spółki portfelowej Huckleberry Games o rozpoczęciu przez nią kampanii w serwisie Kickstarter. Kampania rozpoczęła się w dniu 18/05/2016 i potrwa przez 30 dni, a w trakcie jej trwania Huckleberry Games chce pozyskać co najmniej 200 tys. zł. Huckleberry Games przez kilka miesięcy przygotowywała się do kampanii na Kickstarterze, odnosząc duży sukces podczas kampanii poprzedzającej na Headtalkerze. Kampania jest dostępna pod adresem http://www.edengrad.net/kickstarter

Huckleberry Games zajmuje się obecnie produkcją wieloosobowej gry typu MMORPG pod tytułem „Edengrad”. Prace nad tą produkcją znajdują się już na końcowym etapie, a jej planowana premiera ma mieć miejsce jeszcze w 2016 roku. Huckleberry Games dokonała w tym roku przekształcenia w spółkę akcyjną, co związane jest z przewidywanym w tym roku debiutem na rynku NewConnect.

Reklama

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Arkadiusz Kuich - Prezes Zarządu

GPW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »