LUXIMA (LUX): Informacja zgodnie z Dobrymi Praktykami Spółek notowanych na NewConnect - raport 17

Zarząd Spółki informuje o incydentalnym naruszeniu przez Emitenta obowiązku informacyjnego określonego w Załączniku nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ("Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"). Wskazane naruszenie dotyczy zakresu danych finansowych, jakie powinien zawierać raport kwartalny.

W raporcie kwartalnym za III kwartał 2013 r., przekazanym przez Spółkę, nie znalazły się dane finansowe z rachunku przepływów pieniężnych za okres od 01.07.2013-30.09.2013 (i dane porównywalne za 2012 r.), a wyłącznie dane narastająco za I-III kwartały 2013 r.

Reklama

Zarząd Spółki zapewnia, że dołoży wszelkich starań aby jak najszybciej uzupełnić zakres raportu kwartalnego, a także nie dopuścić do wystąpienia wskazanej powyżej sytuacji w przyszłości.


Podstawa prawna: pkt 16a Załącznika do Uchwały Nr 293/2010 Zarządu Giełdy z dnia 31 marca 2010 r. "Dobre praktyki spółek notowanych na NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Beata Majka - Prezes Zarządu

GPW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »