Reklama

KLON (KLN): Istotna informacja - wykupienie emisji obligacji serii C. - raport 27

Zarząd KLON S.A. (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 18 listopada 2015 r. Spółka dokonała całkowitego, terminowego wykupu obligacji zwykłych na okaziciela serii C, o wartości nominalnej 100 zł (sto złotych) każda, o łącznej wartości nominalnej emisji 4.000.000,00 zł, oznaczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem "PLKLON000036", a notowanych przez GPW pod nazwą skróconą "KLN1115".


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect.

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Łopuszyński - Prezes Zarządu
Adam Koneczny - Wice Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »