Reklama

TAXUSFUND (TXF): Istotna umowa MixFirm Sp. z o.o. - spółki zależnej Taxus Fund S.A. - dotycząca obsługi wierzytelności. - raport 25

Spółka informuje, że w dniu 8 lipca 2014 r. MixFirm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (spółka w 100 % zależna od Taxus Fund S.A.) powzięła informację o wpłynięciu podpisanego kontraktu dotyczącego obsługi wierzytelności spółki (działania windykacyjne).


Kontrakt oparty jest o model rozliczeń success fee.


Pozostałe warunki umowy nie odbiegają od powszechnie stosowanych w tego typu umowach, nie zastrzeżono również kar umownych.


Umowa ma charakter długofalowy, zawarta jest na czas nieokreślony.

Reklama


Podstawa prawna:


§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Bzymek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »