Reklama

MFOOD (MFD): Istotna umowa spółki zależnej - raport 5

Zarząd Spółki wskazuje, że w dniu 3 lutego 2014 r. Corpo sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Łodzi (spółka zależna od M Development S.A.) powzięła informację o wpłynięciu zwrotnie podpisanego kontraktu na dostarczenie miodu pszczelego wielokwiatowego. Umowa jest kontynuacją dotychczasowej współpracy i jej warunki nie odbiegają od wcześniej zawartych umów z tym kontrahentem, jak i od warunków powszechnie przyjętych dla umów tego rodzaju.

Umowa handlowa opiewa na równowartość w złotych 3.140 500 zł. Strony zastrzegły możliwość podwyższenia umowy o 1.570.250 zł tj. do pełnej wysokości 4.710.750 zł.

Reklama

Spółka przekazuje informację o ww. umowie spółki zależnej z uwagi na jej wartość, która przekracza próg umowy istotnej określony w załączniku nr 3 do Regulaminu ASO.


Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Andrzej Kochański - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »