Reklama

MPAY (MPY): Istotna zmiana w akcjonariacie. - raport 21

Zarząd mPay S.A. (dalej "Emitent") informuje o powzięciu wiadomości o przeniesieniu własności 20.160.000 akcji Emitenta z ATM S.A. na Grupę "Lew" S.A. co miało miejsce na podstawie umowy cywilnoprawnej zawartej między stronami dnia 06.11.2013.


W efekcie powyższej transakcji Grupa "Lew" S.A. posiada 20.160.000 akcji, stanowiące 45% udziału w kapitale zakładowym i uprawniające do oddania 20.160.000 głosów na Walnym Zgromadzeniu, stanowiących 45% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu mPay S.A.


Zamiarem nowego akcjonariusza jest zwołanie Walnego Zgromadzenia Emitenta celem powołania nowego składu Rady Nadzorczej Spółki.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Andrzej Okoń - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »