Reklama

FEMTECH (FEM): Jednorazowe odstąpienie od stosowania jednej z zasad Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect - raport 43

Zarząd SMS Kredyt Holding S.A. z siedzibą we Wrocławiu (“Emitent") informuje, że jednorazowo odstępuje od stosowania pkt. 10 zasad "Dobre praktyki spółek notowanych na NewConnect”, dotyczącego uczestnictwa członków zarządu w obradach Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. Podstawą jednorazowego odstąpienia Emitenta od stosowania tej zasady jest okoliczność kolizji istotnych wcześniej zaplanowanych obowiązków członków Zarządu Emitenta z terminem obrad Walnego Zgromadzenia, które po zarządzonej przerwie wznawia swoje obrady w dniu 26.05.2015 r.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 4 ust. 3 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Stanioch - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »