Reklama

(MKD): Kalendarz publikacji raportów okresowych w 2016 roku - raport 3

Zarząd Spółki Mak Dom Sp. z o.o. ("Spółka") podaje do publicznej wiadomości harmonogram publikacji raportów okresowych w 2016 roku:


RAPORTY KWARTALNE:

- raport kwartalny za IV kwartał 2015 r. - w dniu 15 lutego 2016r.

- raport kwartalny za I kwartał 2016 r. - w dniu 16 maja 2016r.

- raport kwartalny za II kwartał 2016 r. - w dniu 15 sierpnia 2016r.

- raport kwartalny za III kwartał 2016 r. - w dniu 14 listopada 2016r.


RAPORT ROCZNY za rok 2015 - w dniu 30 czerwca 2016 r.

Reklama

RAPORT PÓŁROCZNY za I półrocze 2016 r. - w dniu 30 września 2016 r.


Zarząd informuje, że ewentualne zmiany wymienionych wyżej dat publikowania raportów okresowych będą przekazywane w formie raportu bieżącego najpóźniej na dwa dni przed publikacją raportu okresowego.Podstawa prawna: § 6 ust. 14.1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect" oraz §18 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst"Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Kubasiewicz - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »