EFENERGII (EFE): Komentarz Zarządu do kursu akcji Spółki - raport 37

Zarząd Europejskiego Funduszu Energii S.A. ( "Spółka, "Emitent") oświadcza, że według jego opinii, nie doszło w Spółce do zdarzeń, które uzasadniałyby znaczący spadek kursu akcji Spółki. Zarząd Spółki nie widzi żadnych przesłanek, które wyjaśniałyby obniżenie rynkowej wyceny Spółki. Obserwowaną przecenę traktuje wyłączenie jako ruchy spekulacyjne mające krótkotrwały charakter.

Spółka konsekwentnie realizuje strategię działania. Spółka rozwija się dynamicznie.Zarząd dąży do rozwoju spółki. Warto zaznaczyć, że Spółka nie ma kłopotów finansowych.

Reklama

Spółka zamierza uzyskać zgodę Akcjonariuszy na przeniesienie notowań na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki temu, zgodnie z intencją Zarządu, dodatkowo zwiększą się możliwości pozyskiwania finansowania od instytucji finansowych. Zarząd jest przekonany, że wycena walorów Spółki na parkiecie głównym będzie podlegać znacznie mniejszym wahaniom.

Spółka przygotowuje duże projekty inwestycyjne, o czym będzie informowała w najbliższym czasie, po zawarciu odpowiednich umów przez Emitenta.

Zarząd nie mając bezpośredniego wpływu na decyzje Akcjonariuszy, dokłada wszelkich starań i odpowiednio wywiązuje się z obowiązku działania na rzecz sukcesu spółki. Wszelkie istotne informacje są raportowane w trybie bieżącym.


Podstawa prawna

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Kulczyk - Członek Zarządu

GPW
Dowiedz się więcej na temat: akcje spółek | zarządy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »