Reklama

COPERNIC (CRS): Komunikat Zarządu Copernicus Securities S.A. w sprawie zawarcia umowy z podmiotem uprawnionym do badań sprawozdań finansowych - raport 24

Zarząd Spółki Copernicus Securities Spółka Akcyjna (dalej: „Emitent”) informuje, iż w dniu 25 listopada 2019 r. została zawarta umowa ze spółką 4AUDYT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3363 (dalej „Biegły Rewident”).

Przedmiotem umowy zawartej przez Emitenta z Biegłym Rewidentem jest wykonanie jednostkowego badania sprawozdania finansowego spółki Copernicus Securities Spółka Akcyjna oraz skonsolidowanego badania sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej Copernicus Securities Spółka Akcyjna za okres od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. oraz za okres od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r., jak również wydania oceny przez Biegłego Rewidenta wypełniania wymogów w zakresie przechowywania aktywów klientów przez Copernicus Securities S.A za okres od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. oraz od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 pkt. 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Jakubowski - p.o. Prezesa Zarządu
Agnieszka Mydlarz - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »